Kategorie
Dom i ogród

Łazienka w znakomitym stylu

 

Funkcjonalnie i estetycznie 

Aplikator do mydła jest jednym z niewielkich sprzętów, które dodają wdzięku łazience. Coraz więcej ludzi rezygnuje z tradycyjnego mydła w kostce na rzecz mydła płynnego, albowiem jest ono wygodniejsze w użyciu. W dodatku mydło w kostce rozpuszcza się w mydelniczce, co zakłóca estetykę umywalki. Aplikatory do mydła w płynie mają na tym polu ogromną wyższość, starczy tylko wcisnąć aplikator i dostajemy tyle mydła ile potrzebujemy, nie brudząc przy tym umywalki. Następnym atutem jest fakt, że mydło w płynie nie wyślizgnie nam się z ręki jak to często zdarza się w przypadku mydła w kostce. 

Na rynku dostępna jest bogata oferta wszelkich akcesoriów do łązienki takich jak dozownik do mydła. Można przebierać zarówno w kolorach, kształtach czy wielkościach. Najlepiej jest dobrać aplikator do stylu całego pomieszczenia. Na przykład, jeżeli w łazience dominuje kolor szary można wybrać dozownik w kolorze czerwonym albo białym, który dzięki kontrastowi będzie wyróżniał się na tle łazienki. Szukając odpowiedniego dla siebie aplikatora spotkamy się na pewno również z modnymi dozownikami przezroczystymi, srebrnymi czy ze złotym zdobieniem. Dozowniki do mydła w płynie są niejednokrotnie ceramiczne, jednakże możemy też spotkać szklane, plastikowe albo drewniane. Można kupić dozownik do mydła w komplecie z kubkiem na szczotkę do zębów.  

Stylowe urządzenie łazienki jest znaczącym elementem urządzania domu czy mieszkania. Łazienka jest miejscem, w którym spędzamy dużo czasu każdego dnia. Rankiem przeważnie przygotowujemy się do pracy lub innego miejsca, a porą wieczorową wyciszamy się przed odpoczynkiem nocnym. Dlatego łazienka winna być urządzona nade wszystko praktycznie, ale tez i klimatycznie i stylowo. Często o estetyce i klimacie pomieszczenia stanowią niewielkie dodatki i akcesoria. 

 

qdecor

2 odpowiedzi na “Łazienka w znakomitym stylu”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *